Žaluzie jsou nejen funkční doplněk naší domácnosti

Žaluzie jsou velmi praktický doplněk, který se dnes již vyskytuje téměř v každé domácnosti. Kromě toho, že díky nim můžeme regulovat světlo v jednotlivých místnostech, vytvářejí také důležitou ochranu našeho soukromí. Některé druhy jsou také designovým doplňkem interiéru.

Vybíráme žaluzie

V nabídce naleznete žaluzie vyrobené z různých materiálů a různého barevného provedení. Volit také můžeme mezi variantou horizontální a vertikální.

Kromě klasických žaluzií si můžeme pořídit žaluzie dřevěné, které se mohou stát dominantním prvkem celé místnosti a to zejména pokud se jedná o interiér navržený ve vzdušném stylu s velkým důrazem na volný prostor.

Novinkou na našem trhu jsou žaluzie solární. Jejich výhodou je instalace bez přívodného kabelu. Kromě toho se dají ovládat na dálku. Jsou vhodné pro okna plastová, hliníková a dřevěná euro okna.

Další zajímavou možností jsou žaluzie venkovní, které zachycují sluneční záření a poskytují tak skvělou ochranu před jeho škodlivými účinky. Kromě toho díky nim můžeme ovlivnit teplotní klima celého interiéru.