Barevné nápady pro vaši ložnici

Chcete se probouzet v příjemné ložnici, která navodí skvělou atmosféru do nového dne? Vyzkoušejte různé barvy. Přinášíme některé barevné inspirace. Výběr barvy je totiž velice důležitý neboť každá barva vyvolává jiné pocity.

Použijte uklidňující zelené tóny

Pokud máte rádi neutrální odstíny, zelená barva je tou správnou volbou. Můžete použít odstíny tmavě zelené v jemných tónech a vytvoříte tak útulné prostředí zvoucí k relaxaci a odpočinku.

Tóny zlata a kovu

Dekadentní kovové doplňky dají vaší ložnici pocit dobového období. Můžete využít třeba toaletní stolek nenápadně propojený s kovovým dobovým zrcadlem. Další možností jsou tapety, látky a doplňky ve zlaté barvě.

Odlište se paletou tmavých barev

Vdechněte své ložnici nadčasovou atmosféru, kterou vytvoříte díky kombinaci tmavě modré a bílé barvy. Tyto odvážné kombinace můžete využít v jakémkoli stylu bydlení. Pokud jste milovníky modré, budete vaši ložnici milovat. Zkombinujte indigo a námořnickou modř a vytvoříte nezapomenutelnou atmosféru.

Teplé tóny doplněné o dřevo

Dřevo není jen doplněk vhodný pro rustikální pokoje. Lze jej využít i v kombinaci s látkovými texturami v přírodním stylu a měkkými stěnami ve světle šedé barvě. Dřevo můžete využít nejen jako částečný obklad místnosti, ale i pro police či dřevěné dekorační doplňky. Dřevo v ložnici tak vytvoří příjemné prostředí a navodí spojení s přírodou.