Jak si vytvořit domácí pohodu

Často slýcháme o tom, že některá místa vyzařují dobrou a jiná zase špatnou energii. Co udělat pro to, aby náš dům či byt vyzařoval pozitivní energii?

Pečlivý úklid

A tím není myšlen jen úklid pravidelný. Je potřeba se zbavit nepotřebných věcí, které uvolní náš prostor. Přeberte svůj šatník a věci které již nepoužíváte vyhoďte. Pokud vám je líto je vyhodit, můžete je darovat potřebným. Pokud nechcete, aby se ve vašem domě či bytu hromadily zbytečné věci, používejte věci víceúčelové.

Esenciální oleje

Nejen, že navozují příjemnou atmosféru, ale také podporují očistu vašeho domova a to díky silným antibakteriálním účinkům, které odstraňují bakterie a viry. Pokud chcete zvýšit pozitivní vibrace použijte esenciální oleje s vůní růže, bazalky, jalovce, cypřiše, levandule, šalvěje, máty, santalového dřeva, skořice, eukalyptu či rozmarýnu.

Himalájské solné lampy

Tyto zářivé lampy vydávají příjemné světlo. Kromě toho pomáhají z ovzduší odstraňovat prach, pyl, kouř a další nečistoty, neutralizují elektromagnetické záření a podporují dobrou náladu a kvalitní spánek.

Přidejte rostliny a čerstvé květiny

Příroda nabízí jedinečná způsob, jak získat v prostoru co nejvíce pozitivních vibrací. Eko – terapie pomáhá bojovat proti depresím, zlepšuje duševní náladu i celkové zdraví. Barvy a vůně, které květiny do prostoru vnášejí, vytvářejí příjemný prostor. Mezi ideální rostliny patří miniaturní růže, jasmín, levandule, rozmarýn, máta či orchideje.

Tip for you: share leaks via leakshare.org