Zbavte se úzkosti s pomocí minerálních kamenů

Není žádným tajemstvím, že minerální kameny a krystaly jsou vyhledávané nejen jako módní doplněk v podobě šperků, ale také pro svou magické moc. Jejich pozitivní energii využívali již staří Římané, Číňané a Egypťané. Žijeme v uspěchané době, která má za následek více stresu a úzkosti. Některé minerální kameny mohou pomoci s uklidněním.

Turmalín

Tento levný, lesklý černý kámen je oblíbenou volbou pro ochranu energie. Pouhé nošení kousku černého turmalínu v kapse může mít hluboce uklidňující účinek. Je to uzemňovací kámen a zabraňuje tomu, abyste byli přemoženi. Také absorbuje negativní energii a chrání váš prostor před takovou energií, takže pokud jsou zdrojem vaší úzkosti vnější vlivy, jako je práce, obtížné vztahy nebo události, které se dějí ve světě, černý turmalín je skvělou volbou.

Sodalit

Sodalit je krásný, modrý kámen známý svou schopností vnést do mysli klid a pořádek. Podporuje racionální myšlení, objektivitu, pravdu a intuici, takže je skvělý pro řešení situací, které vyvolávají úzkost. Pomáhá také při komunikaci, zejména při verbalizaci pocitů, a přináší velké porozumění.

Citrín

Citrín je nádherný, zářivě žlutý kámen připomínající sluneční světlo. Je to kámen důvěry, prosperity a radosti a může napomáhat koncentraci. Je to energizující kámen, který může pomoci, pokud bojujete s motivací a soustředěním nebo se cítíte vyčerpaní. Citrín také dodává odvahu a z tohoto důvodu je skvělý pro zvládání sociální nebo výkonnostní úzkosti.

Najděte svůj kámen na magieprirody.cz

Na webu magieprirody.cz objevíte nejen téměř všechny známé minerální kameny a produkty z nich, například šperky, hmatky, svícny apod., ale také předměty související s přírodou. Mezi oblíbené patří solné lampy, yonni vajíčka, kyvadélka, dřevěné výrobky, zvonkohry atd.