Zázemí pro stavbu zajistí Alfa Container rent

Chystáte stavbu malého nebo velkého rozměru a potřebujete zajistit potřebné zázemí? Obraťte se na společnost Alfa Container rent. Nabízí pronájem kontejnerů, oplocení a mobilních toalet.

Obytné kontejnery nabízejí řešení různých prostorových potřeb

Obytné, sanitární a skladové kontejnery nabízejí zázemí, využití jako dočasné kanceláře, ubytovny nebo sklady. Jsou připravené pro okamžité používání. Jejich součástí jsou elektroinstalace, topení zajišťující elektrický přímotop, osvětlení, zásuvky a vypínače. Coby sanitární jednotky jsou doplněné o sanitární výbavu, rozvody vody a odpadů. Jednotlivé kontejnery se dají velmi snadno propojit pomocí venkovních propojovacích kabelů a vzniknou tak sestavy a modulové objekty. Díky kvalitní a pevné konstrukce je možno vytvořit i dvoupodlažní objekty. Problémem nejsou ani další doplňky v podobě schodiště, podesty, klimatizace či nábytku.

Oplocení zajistí bezpeční

Dočasnou ochranu proti vniknutí na pozemek a krádežím nabízí pronájem oplocení. To vymezuje prostor a také může usměrnit pohyb osob po areálu. Mobilní oplocení tvoří jednoduchý systém panelů. Součástí je i branka a další potřebné příslušenství. Díky tomu je oplocení variabilní. Lze jej nainstalovat téměř v jakémkoli prostoru. Společnost nabízí nejen pronájem oplocení, ale také zajistí návrh projektu, dopravu, montáž a pak i následnou demontáž na potřebném místě.

Mobilní toalety poskytují dokonalé hygienické zázemí

Pronájem mobilních toalet je další služba, kterou nabízí Alfa Container rent. Jedná se o velmi rychlé a snadné řešení, které zajistí dočasné sociální zázemí téměř na jakémkoli místě. Pronájem je možno sjednat na krátkou i delší dobu. Součástí pronájmu je i pravidelný servis, údržba a dezinfekce. Bonusem jsou pak velmi přijatelné ceny.

Podrobnou nabídku i poptávkový formulář naleznete na stránkách alfacontainer.cz.