Exkluzivní služby realitního makléře

Na realitním trhu dnes působí celá řada realitních kanceláří, od kterých se svým přístupem a metodami liší realitní expert Bc. Roman Machník, MBA. Na trhu s nemovitostmi působí již od roku 2007 a za tuto dobu získal mnoho bohatých zkušeností. Má perfektní znalosti o stavu nejrůznějších nemovitostí i o pohybu na realitním trhu. Ve své činnosti se zdokonalil natolik, že se již může zaměřovat pouze na exkluzivní služby. Ty mj. znamenají, že svým klientům nejen pomáhá při nákupu či prodeji nemovitosti, ale zároveň s nimi řeší jejich mnohdy složité životní situace.

Význam odborné pomoci

Pokud si kupujete automobil, rádi využijete rad někoho, kdo tomu rozumí. U nemovitostí je to obzvláště důležité, neboť ji člověk kupuje či prodává jednou za život a v případě například rodinného domu se nejedná o žádnou levnou záležitost. Odborníka v oblasti realit oceníte zejména v Praze a rovněž nemovitosti střední Čechy jsou dražší, než v jiných částech ČR. To je důvod, pro který se vyplatí využít exkluzivních služeb zkušeného realitního experta Romana Machníka.

Hlavním předpokladem je důvěra

Na vzájemné důvěře závisí i úspěšnost obchodu s realitami. Makléř Roman Machník se drží zásady, že jakákoliv transakce musí být pro klienta hlavně bezpečná. To znamená, aby neprodělal, měl z obchodu dobrý pocit a pokud možno vůbec žádný stres a starosti s tím spojené. Proto každé jednání začíná nezávaznou schůzkou o dobré kávy nebo čaje. V jejím průběhu makléř zjišťuje, co klienta vede k prodeji či nákupu nemovitosti a případně jaká jsou jeho očekávání. Cílem jednání je navázání vztahu, získání vzájemné důvěry, nastavení a následné odsouhlasení obchodní a marketingové strategie a v neposlední řadě i nastavení správné reálné ceny dané nemovitosti. Proto realitní makléř Roman Machník nejdříve zjistí veškeré dostupné relevantní informace o dané nemovitosti a teprve poté zpracuje její tržní analýzu. Nakonec nastaví reálnou kupní nebo prodejní cenu, což je důležité i proto, že realitní trh se neustále vyvíjí a mění podle aktuální nabídky a poptávky a dalších aspektů.

Jaké metody Roman Machník používá?

Z moderních metod je to především profesionální video prohlídka, která na sociálních sítích

vede k rychlejšímu prodeji a většinou i za vyšší cenu. Potencionální kupující si díky video prohlídce může udělat konkrétní představu o poloze, stavu i dispozičním řešení dané nemovitosti a většinou v něm vyvolá i určité emoce, na základě kterých se pak obvykle rozhoduje. Dalšími moderními nástroji a způsoby jsou například 3D scan nemovitosti, 3D půdorys, profesionální fotografie, vizualizace, vlastní web nemovitosti apod. U některých nemovitostí využívá také záběry z dronu, díky kterým si můžete udělat představu o okolí dané nemovitosti.

Z moderních metod je to především profesionální video prohlídka, která na sociálních sítích vede k rychlejšímu prodeji a za vyšší cenu. Potencionální kupující se díky video prohlídce může udělat konkrétní představu o poloze, stavu i dispozičním řešení nemovitosti. U zvláště výjimečných nemovitostí využívá také dronu.