Výškové mytí oken vám zajistí firma Sauberpro

Hledáte profesionální firmu na mytí oken či čištění venkovních žaluzií? V tom případě se obraťte na společnost Sauberpro, která se zabývá profesionálním čištěním již téměř 15 let. Kromě České republiky má i několik poboček v Německu. Je tedy schopná vám nabídnout německou kvalitu za českou cenu. V oblasti čištění žaluzií pak patří v České republice mezi špičku v oboru.

Mytí oken v každé výšce

Společnost Sauberpro vám poskytne mytí oken v jakékoliv výšce s naprostou pečlivostí. Výškové mytí oken provádí různými metodami, jako je klasické čištění či speciální čištění demineralizovanou vodou. Mezi nejčastější budovy, kde firma Sauberpro provádí výškové mytí oken, jsou například průmyslové firmy, administrativní a kancelářské budovy, komerční a obytné prostory a další budovy. V obtížně přístupných místech pak využívá asistence zkušených horolezců.

Profesionální vybavení

Mezi služby této firmy patří jednorázové i pravidelné oboustranné mytí oken, a to včetně rámů a parapetů. K čištění využívá pouze nářadí, stroje a vybavení od profesionálních výrobců, mezi které patří například Sauberpro Cleaning, Moerman, Lewi, Unger a další. Díky tomu tak dokáže zajistit mytí oken v té nejvyšší kvalitě. Vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem pracuje velmi rychle a efektivně.

S čím vám dále pomůže?

Výškové mytí oken a čištění venkovních žaluzií není jedinou oblastí, kterou se firma Sauberpro zabývá. Jejich služeb můžete využít i pro mytí opláštění a fasád domů, čištění koberců a podlahových krytin či pro čištění solárních panelů atd. Kromě toho se ještě věnuje pravidelnému úklidu v různých veřejných budovách, průmyslových halách, nemocnicích, nákupních center a dalších prostorách.

Využít jejich služeb můžete i vy. Více informací o firmě Sauberpro získáte na jejich webových stránkách.