Vlastní bydlení bez hypotéky

Nejen bez hypotéky, ale i bez vlastních úspor můžete bydlet ve svém vlastním domě. Není to žádná utopie, ale zcela reálná možnost, kterou nabízí coolnajem.cz. Jedná se o novou službu, která pomáhá všem, do potřebují sehnat rychlé a výhodné bydlení. Cool nájem znamená pořízení domu na splátky formou nájmu. Prostě platíte nájemné, ovšem dům je hned od počátku ve vašem vlastnictví.

Jak je to možné?

Nedosáhnete-li na hypotéku, nebo o ni nechcete ani žádat a přitom nemáte dostatek finančních úspor na koupi nebo stavbu domu, využijte služby coolnajem.cz. Postup je jednoduchý, jelikož stačí otevřít na internetu webové stránky Coolnajem.cz, kde najdete sekci „nabídka nemovitostí“. Zde si budete moci vybírat z pestré nabídky volně dostupných realit na celém území ČR. V pohodlí svého domova si vyberete dům nebo byt, který bude nejlépe odpovídat vašim představám, ať už to bude v některém českém městě, nebo v kterémkoliv zapadlém koutu Čech a Moravy.

Další postup

Jakmile se rozhodnete, zašlete svou poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře, který najdete rovněž na webových stránkách coolnajem.cz. Pak už jen vyčkáte, až se vám ozve pracovník služeb coolnajem.cz, což bude ve velmi krátké době. Pokud budete mít skutečný zájem o určitou nemovitost, zaplatíte rezervační poplatek ve výši 10% z ceny vyhlédnuté nemovitosti. Poplatek zahrnuje pojištění nemovitosti, provedení odhadu nemovitosti, daň z nabytí nemovitosti a také nezbytné právní služby. Po zaplacení poplatku následuje podpis standardní nájemní smlouvy a smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Tímto okamžikem přechází nemovitost do vašeho vlastnictví. Kupní cenu splácíte v pravidelných měsíčních splátkách.

Coolnajem.cz má i další výhody

Při sjednávání cool nájmu nemusíte předkládat potvrzení o svých příjmech a nikdo nebude pátrat v registrech dlužníků, ani zda vám nehrozí exekuce. Dobu splácení kupní ceny si určíte sami, a to v rozmezí 5 až 20 let. Výši splátek budete mít garantovanou po celou dobu trvání smlouvy. Coolnajem.cz má zájem, aby nemovitost neztrácela svou hodnotu, a proto se až do splacení poslední splátky stará o její údržbu.