Úklidová technika, kterou ocení i ti nejnáročnější

Úklid není vůbec jednoduchou činností. Aby byl proveden rychleji a kvalitněji, používáme k němu moderní techniku. V běžných obchodech můžeme nakoupit vhodnou úklidovou techniku pro úklid domácnosti. Když je však potřeba zajistit úklid ve velkých společnostech nebo v komunálních službách, je třeba si zajistit profesionální úklidovou techniku.

Kde profesionální úklidovou techniku pořídit?

V tuzemsku je specialistou na profesionální úklidovou techniku společnost Unikont Group s.r.o.. Na svém webu https://www.unikont.cz/ nabízí široké portfolio od mnoha světových výrobců. Patří sem značky jako Multicar, Hako, Wieland, Ribo a další. Vybírat můžete jak venkovní, tak i vnitřní úklidovou techniku. Pro venkovní úklid jsou obzvláště oblíbené transportéry a nosiče nástaveb Multicar. Ty využijete v mnoha oborech a díky obrovskému množství nástaveb je uplatníte pro nespočet prací. Nabízí s vám také sekačky, kloubové nakladače a další.

Vnitřní úklidová technika

Úklid uvnitř velkých budov si dnes nelze představit jen s pomocí běžných úklidových prostředků, obzvláště pokud jde o velké výrobní haly, kanceláře, sklady nebo třeba obchody. Jedním z nejlepších pomocníků jsou podlahové mycí stroje známé jako scrubmastery. Úklid je s nimi mnohem efektivnější. Nabízí se vám scrubmastery v mnoha provedeních, může jít o velké scrubmastery se sedící obsluhou, ale také o scrubmastery s chodící obsluhou. Dokonce jsou k dispozici i malé a snadno přenosné scrubmstery, které dokáží kvalitně vyčistit i stísněné prostory. Používají k tomu kartáčovou hlavu, která si hravě poradí i s čištěním oblastí kolem okrajů. Inspirujte se kompletní nabídkou webu a zajisté si ze strojů vyberete ten pravý.