Společnost Schnabl přichází s novou metodou, jak kvalitně uspořádat elektrické i potrubní rozvody v domácnostech i firmách!

Představte si situaci, kdy jste nuceni, jakkoliv organizovat nebo přestavovat vaše stávající inženýrské sítě. Velice často to znamená opravdu velké množství práce, které rozhodně nikdo z vás nechce pravidelně obětovat.

Práce s různými moduly, konzolemi na nosné stěny, nebo dokonce s elektrickými lištami, je plná problémů, a i pro zkušeného pracovníka je nepříjemně zdržující záležitostí. To ale neplatí v případě, kdy využijete nový systém společnosti Schnabl.

Kvalitní, dostupné za dobrou cenu a přesto spolehlivé

Přesně tak by se bez jakékoliv nadsázky dala popsat většina vlastností, které nabízí právě nové PVC příchytky na kabely a trubky. Společnost Schnabl zde vynalezla ideální spojení několika parametrů, které dohromady dávají pohodlnou eventualitu k pečlivému a funkčnímu uspořádání potrubí i kabeláže.

Vše je založeno na kvalitních PVC komponentech, které můžete vybírat v opravdu velkém množství jednotlivých komponentů. Mimo dostupnosti díky levné výrobě se ale mohou pochlubit také speciálním samonosným systémem. V připravené díře se tak mohou velice jednoduše umístit, přičemž není potřeba aplikovat hmoždinky.

Organizujte svoje potrubí jednoduše a efektivně

Organizace potrubí jednoduše a efektivně je rozhodně tím, co vám produkty společnosti Schnabl dokážou nabídnout bez jakýchkoliv výhrad. Jednotlivé příchytky na trubky se dají vybírat především podle toho, jak velké množství trubek mají ve finále držet. Můžete je najít jak pro jedinou trubku, tak i pro celé sady trubek. Jsou přitom vyráběny v oficiálních rozměrech tak, aby do nich standardizované trubky bez potíží mohly zapadnout a pečlivě se tak zafixovat.

Příchytky kabelů ušetří práci s dotěrnými lištami

Nepříjemností, kterou musí většina domácích kutilů i údržbářů řešit při každé změně sítě, je neustálá přestavba kabeláže. Práce s lištami je přitom pro mnohé doslova noční můrou. Eventualitou jsou pro vás ale příchytky na kabely, které vám nabídnou mnohem lepší a efektivnější řešení. Nemusíte aplikovat žádné hmoždinky, pořídíte je podle počtu kabelů, co chcete svázat, a navíc se nemusíte ani zde bát toho, že by standardní průměry kabelů nezapadaly dokonale do drážek.