Služba vhodná pro školy i firmy

Maturanti píší noviny

Na velkém počtu středních škol je zvykem, že si studenti maturitního ročníku píší a nechávají tisknout maturitní noviny. Chceme-li opravdu noviny zpracované a vytištěné na profesionální úrovni, můžeme se obrátit na odborníky, kterých je v republice celá řada. Většina tiskáren nám provede kalkulaci námi zadané zakázky, a navíc nám zdarma překontroluje požadovaný text po gramatické, tak formální stránce. Vytisknout si maturitní noviny můžeme i v menším množství. Většina nabídek je již od 50 kusů.

Školy i firmy potřebují mít přehled ve svých dokumentech

Mít pořádek ve svých dokumentech, spisech, možnost jejich přenášení a archivace – k tomu skvěle poslouží prezentační desky nebo firemní složky s potiskem nebo bez potisku.

Prezentační desky

Pokud chceme mít vše profesionálně uloženo, a navíc i prezentovat školu, firmu, úřad, pak určité sáhneme pro kvalitních prezentačních deskách. Ty totiž splňují jak funkci třídící, tak manipulační, tak současně funkci reklamní.

Papírové složky

Podobné využití jako desky mají také firemní složky. Jejich nejběžnějším formátem je velikost A4. Papírové firemní složky se tisknou na křídovém papíru s gramáží 350g. Podle naší konkrétní potřeby můžeme volit přední stránku složek s matnou nebo lesklou laminací.

Prezentační desky s potiskem

Ještě pro větší a viditelnější reprezentaci, lze použít desky s jednostranným barevným potiskem. Ty dokumenty nejen chrání, ale také skvěle prezentují.

Veškeré druhy desek i složek poslouží nejen jako úložný prostor pro vaše spisy, ale současně jako dokonalá reklama vaší školy, firmy, úřadu nebo i vás osobně. Jsou velmi odolné, a tak uložené papíry jsou v naprostém bezpečí. Konkrétní podoba, vzhled a zpracování všech výše uvedených produktů závisí na požadavcích jednotlivých zákazníků.

Proto se nespokojte s návštěvou běžného papírnictví, ale oslovte specializovanou tiskárnu, která vám vše vyrobí na míru.