Pořiďte si kovový plot

Zabezpečit pozemek u svého rodinného domu můžete různými způsoby. V dnešní době je na výběr velké množství druhů oplocení od tradičních dřevěných tyčkových plotů, přes pletivo až po betonové ploty. Je třeba přihlédnout k charakteru domu i celého pozemku, kterému by měl plot odpovídat. Výrazem elegance a luxusu, ale zároveň zárukou bezpečnosti jsou kovové ploty. Jejich výrobcem je bohumínská společnost PLOTY B&V s.r.o., která své produkty na objednávku také montuje.

Jaké mají kovové ploty přednosti?

Vedle výše uvedených vlastností je to také patřičná pevnost a dokonalá kvalita. Kovové ploty z Bohumína jsou velice oblíbené také pro své nízké, resp. žádné nároky na údržbu. To je dán speciální povrchovou ochranou, ale také ochranou všech obtížně přístupných záhybů a dutin. Dokonalá povrchová ochrana je docilována metodou žárového zinkování, které zaručuje dlouhou životnost kovových plotů z bohumínské společnosti PLOTY B&V.

Krásný vzhled

Aby byly kovové ploty vzhledově co nejhezčí, aplikuje bohumínská firma na jejich povrch velice kvalitní práškové barvy. Tato technologie se nazývá duplexní nebo triplexní ochrana spočívající v nanášení epoxidové vrstvy, na kterou se ještě nanáší polyesterové práškové barvy. Tyto práškové polyestery odebírá společnost PLOTY B&V od renomované švýcarské firmy IGP Pulvertechnik AG. Jedná se o materiál dosahující fasádní kvality a zaručující bezúdržbovost, elegantní vzhled a mimořádně dlouhou životnost kovových plotů, všech jejich částí i příslušenství.

Jaké řady jsou nabízeny

Z obchodních důvodů dělí společnost PLOTY B&V své výrobky do několika řad pojmenovaných:

Premium, Ekoline, Trend, Industrial a Brilliant. Ideální kovové ploty k rodinnému domu představuje řada Briliant. Tyto kovové ploty lze pořídit za přijatelnou cenu, je na ně poskytována desetiletá záruka a dlouhou životnost má díky nerezové úpravě i spojovací materiál. Výhodou pro majitele rodinného domu je, že si může objednat rozměry podle svých potřeb a zároveň i bránu a branku ve stejném provedení.