Pořiďte si atraktivní bydlení na Praze 5. Moderní vily, které vás okouzlí

Snem mnoha lidí je moderní bydlení, které navíc je v atraktivní lokalitě. Však co nahradí nádherný výhled na Prahu, který můžete mít i v nově vznikající čtvrti. Konkrétně se odsuď, můžete dívat na zástavbu na pravém břehu Vltavy, ale spatříte také zeleň na svazích Chuchelského háje. Buduje se zde vilový komplex, který kombinuje požadavky na vysokou míru soukromí a také spojení s přírodou.

Vily toho nabízejí mnoho

Samozřejmostí takového moderního bydlení je bezpochyby vysoký standard vybavení, přičemž v exteriéru jsou zase velkoryse pojaté zahrady a terasy. Přesně toto nabídnout vily v Praze ve Velké Chuchli v městské části Praha 5. Samotné vilky se nacházejí na ulici Na Hvězdárně, přičemž jsou kousek nad chuchelským dostihovým závodištěm. Většina nabízí prostornou zahradu, případně terasu o ploše 24 až 41 m2. K dispozici jsou jedno nebo dvě garážová stání, a také parkovací místa před samotnými vilami. Z pohledu okolí je důležité, že je zde:

  • Klidná lokalita
  • Dobré spojení s centrem Prahy

Samotné byty jsou vhodné také pro vícegenerační bydlení, protože nabízejí také dispozice 7+kk. Jsou zde ale samozřejmě také byty 4+kk nebo ty nejmenší 1+kk. Ať už si ale vyberete libovolný byt, vždy se odsud dostanete bez problémů do centra, a to jak po silnici, železnici, nebo případně autobusy MHD.

Klidné bydlení a veškerá občanská vybavenost

Velkou výhodou místního prostředí je samozřejmě skutečnost, že ačkoliv bydlíte v klidné lokalitě, máte veškerou občanskou vybavenost, což je pro bydlení v dnešní době naprosto zásadní. V okolí naleznete jak základní, tak střední školu, je zde mateřská škola, nechybí praktický lékař a pochopitelně také restaurační zařízení.

Zajímavostí je, že si můžete pořídit rovněž stavební parcelu. Na těchto parcelách je již vyřízeno stavební povolení.

Každopádně jsou vily na prodej v Praze v této lokalitě skutečně atraktivními objekty a rozhodně by neměly ve vašem výběru při hledání nového bydlení chybět.