Pořiďte nový nábytek do obývacího pokoje, aby byl na míru

Obývací pokoj je v podstatě centrem společenského dění v bytě, ale také místnost k odpočinku po práci. Útulný obývací pokoj vybavený nábytkem do obývacího pokoje (sedací nábytek, sedací soupravy, skříně a skříňky, komody, konferenční stolky, TV stolky, obývací stěny), který můžete pořídit na eu-nabytek.cz, můžete dále zútulňovat bez dalších velkých investic. Stačí několik vkusných doplňků, jako je třeba přehoz přes sedací nábytek, dekorační polštáře, svíčky na konferenčním stolku či koberce.

Nábytek do obývacího pokoje a bytové doplňky

Bytové doplňky jsou ideální pro vytvoření příjemné atmosféry. Jednoduchý sedací nábytek nebo křeslo oživíte několika menšími dekoračními polštáři, které navíc i zpříjemní posezení. Pěkný a zároveň i praktický je nový přehoz na sedací nábytek, dečka či prostírání na konferenční stolek. Ochrání čalounění před poškozením. Zvláště, pokud máte domácího mazlíčka. Příjemnou atmosféru získáte i díky vonným svíčkám, vázou s květinami nebo dřevěnou miskou na ovoce. Zmíněné dekorace se budou vyjímat na skříních a skříňkách a komodách.

Teplo domova zvýrazní i přírodní materiály – cihla, dřevo, kámen. Kromě nábytku do obývacího pokoje se dřevo může objevit i na doplňcích jako jsou misky, rámečky na fotky, svícny apod.

Důležité jsou i barvy a koberce

Platí to pro doplňky, nábytek do obývacího pokoje i stěny. Barevné trendy se sice mění, ale řídit byste se měli především tím, co na vás působí příjemně. Neutrálními teplými barvami ale rozhodně nic nezkazíte. Světlé barvy místnost zesvětlí, tmavé zase působí intimněji. Kombinovat byste neměli více než tři barvy, alespoň co se týká obývacích stěn či zdí.

Koberce jsou stále častěji nahrazovány podlahami, které jsou jednodušší na údržbu. Kusové koberce jsou ale stylovou záležitostí. Umístíte-li kusový koberec před sedací soupravu, stane se váš obývací pokoj ještě útulnějším. Kromě toho dokáže koberec snížit i hlučnost chůze. Na výběr je dnes mnoho jednobarevných i vzorovaných koberců s dlouhým i krátkým vlasem. Oživte obývací pokoj novým nábytkem do obývacího pokoje a novým kobercem.