Plechová střecha Comax je ideálním řešením pro dům

Kvalitní střecha je nejdůležitější součástí každého objektu. Pokud střechou zatéká, znehodnocuje se postupně zdivo i interiér. Proto by měl každý majitel rodinného domu nebo vlastník firemního objektu dbát na kvalitu střešní krytiny. Zárukou klidu a bezpečí při nepříznivých klimatických podmínkách jsou rozhodně střechy COMAX, které splňují všechny parametry očekávané od kvalitní střešní krytiny.

Co je Comax?

Comax je plechová střešní krytina vyráběná společností STŘECHY COMAX® . Tato krytina je určena pro tradiční šikmé, tedy sedlové střechy. Výjimečnost a vysoká kvalita střech Comax je dána speciální povrchovou úpravou plechů systémem lakování COIL COATING. Tato úprava zaručuje vysokou odolnost proti UV záření, proti korozi a chemickému poškození. Velkou výhodou při samotné montáži, ale i z hlediska zatížení střešní konstrukce je velice nízká hmotnost této krytiny. Montáž je snadná a rychlá. K dalším přednostem patří dlouhá životnost při současném zachování barevné stálosti. Výroba plechové střešní krytiny Comax je navíc šetrná i k životnímu prostředí a v porovnání s jinými střešními krytinami vyniká také svou 100% recyklovatelností, což je další příspěvek k ochraně životního prostředí.

Typy střešní krytiny Comax

V nabídce společnosti STŘECHY COMAX® je několik typů a rozměrů velkoformátových plechových krytin. Z obchodního hlediska jsou tyto typy pojmenovány takto: Comax Alukryt, Comax taška maxi, Comax Falc, Comax Klik, Comax Vlnka a Trapézové plechy Comax. Ke každému z těchto typů je připojeno potvrzení o kvalitě materiálu včetně příslušného atestu. Výrobní proces ve společnosti STŘECHY COMAX® je řízen certifikací ISO a OHSAS.

Doplňky ke střešní krytině

K objednané střešní krytině obdrží každý zákazník také nezbytné doplňky, bez kterých by žádné střešní opláštění nemohlo správně fungovat. Těmito doplňky jsou například pojistné hydroizolační vrstvy nebo separační vrstvy určené pod velkoformátové plechové krytiny. Nechybí ani spojovací materiál, různé bezpečnostní prvky jako jsou zachytávače sněhu nebo střešní plošiny pro kominické a jiné střešní práce. Součástí objednávky plechové střešní krytiny Comax může být i okapový systém se stejného materiálu.