Plastová okna a garážové brány

O skvělých vlastnostech plastových oken dnes již nikdo nepochybuje. Jsou vhodná do jakéhokoliv objektu, mají výborné termoizolační i protihlukové vlastnosti, dlouhou životnost a v neposlední řadě se také snadno udržují. Objednat plastová okna si můžete u společnosti UDO, s.r.o. v Povážské Bystrici. V nabídce jsou certifikovaná plastová okna vyrobená v pěti, šesti a sedmi-komorovém profilu.

Další přednosti plastových oken

Vedle všech výborných vlastností vynikají tato plastová okna i bezpečnostním obvodovým kováním MACO MULTI MATIC a WINKHAUS. Jsou vybavena mikroventilací, bezpečnostní pojistkou proti vysazení a proti chybné manipulaci s kličkou. Kování má 4 body proti vloupání na jednom křídle. Na výběr je několik barevných odstínů, jako je například bílá, zlatý dub, mahagon, ořech atd. Plastová okna jsou standardně dodávána s tepelněizolačním dvoujsklem, ovšem na zakázku je možné zabudovat 3 nebo dokonce 4 skla. Pro zvýšení tepelného komfortu je možné doplnit okna teplým rámečkem.

Nejprodávanější profily

Skvělou volbou pro vyznavače elegance a komfortu za dostupnou cenu je systém Salamander Streamline 76. Tento systém v sobě kombinuje maximální bezpečnost, vysokou tepelnou i zvukovou izolaci a odolnost proti vnějším vlivům. Lesklé profily jsou vyrobeny z PVC nejvyšší kvality. Doporučit lze univerzální profil IDEAL 4000, nebo ECO SUN 6. Nejvyšší energetickou náročnost splňuje profil BluEvolution 92. Do kategorie profilů pro nízkoenergetické domy patří profil IDEAL 8000.

Garážové brány

Tento produkt si můžete rovněž objednat u společnosti UDO, s.r.o. V nabídce má garážové brány, čili vrata soukromá, průmyslová a fasádní. Jsou vyráběna přesně na míru podle požadavků zákazníků, a to jak pro standardní garáže i dvojgaráže. Brány jsou snadno ovladatelné, zateplené a vybavené bezpečnostními prvky.

 

Typy garážových bran

Chcete-li si pořídit garážové brány pro soukromé účely, můžete zvolit brány sekční, posuvné do boku, křídlové, výklopné nebo rolovací. Průmyslové garážové brány se používají k uzavírání výrobních hal, skladů, garáží či autoservisů. Všechny příslušné komponenty jsou přizpůsobeny vysokému provoznímu zatížení. Posledním typem jsou garážové brány fasádní, které mají stejný vzhled jako stěny domu. Může se jednat o kovový nebo dřevěný obklad, sklo či jiné moderní materiály.