Péče pro váš vůz – vyplatí se být obezřetný!

Podobně jako lidé pečují více či méně o svou tělesnou schránku, pečují více či naopak méně o automobil. Pokud jej využíváte denně, pak víte o jeho chodu a případných neduhách hned z první ruky. Jste-li spíše svátečními řidiči, pak je potřeba automobil lépe sledovat. Je nutno provádět pravidelné údržby, nechat jej tu a tam zkontrolovat odborníkem, aby vše hladce šlapalo a nebyl problém třeba při technické a podobně. Ač se automobilu moc nevěnujete, jezdí spolehlivě, což je dobře, tak musíte dvakrát ročně měnit gumy.

Správné gumy umí pomoci na silnici

Bez správně vybraných gum riskujete víc, než jen nějaký problém s autem, ale riskujete autonehodu, vlastní i cizí lidské životy. Zvláště pak v zimních měsících, kdy máte gumy, které nejsou přizpůsobeny danému terénu a hlavně aktuálnímu stavu vozovky. Sníh, déšť, námraza, ledovka a podobně, to jsou všechno povrchy, na nichž letní pneumatiky neobstojí. Jeden takový risk a může to skončit nejen zničeným automobilem nebo drahou opravou, ale také problémem se zdravím. Výběr pneumatik proto nenechávejte náhodě, dobře se připravte a při první příležitosti nechte svému automobilu „přezout obuv“.

Máte zimní a letní gumy a jejich výměnu neberete na lehkou váhu? Pak se možná rozhlížíte, co na svém autě ještě vylepšit, případně jak automobil pozvednout na novou a lepší úroveň. Můžete se porozhlédnout po PNEU OK shopu. Ti totiž zajišťují prodej a služby, tudíž vše, co se týče auta, pro ně není problém. Snaží se svým zákazníkům vštípit, že na autě by se nemělo šetřit, proto nabízejí jednotlivé zboží v odpovídající kvalitě a jejich služby jsou na tom stejně. Můžete zde pořídit jak letní či zimní pneumatiky, tak plechové disky, kompletní kola, alu kola tak i spoustu dalšího. Péče o automobil tak bude zase o krok snadnější.