Osvětlení pro vaši zahradu i terasu

Na jaře pomalu začíná sezóna zahradních párty, grilovaček a posezení venku na zahradách a terasách. Párty osvětlení v podobě LED kouliček můžete dnes vidět všude, chcete mít zahradu osvětlenou pro vaši párty stylově a přitom originálně? Vsaďte na venkovní osvětlení od renomovaného výrobce.

Terasa jako ze žurnálu

Posezení na terase skvěle ozdobí nástěnná svítidla, která můžete umístit na stěnu domu, pergoly a třeba i zahradního altánu. Jsou zpravidla vyrobena z kovu, tvarově a stylově si můžete vybrat libovolné provedení. Terasa se dnes neobejde bez osvětlení na stůl nebo na zem. Fantazii se meze nekladou, svítidla proto mají různé tvary a mohou být vyrobena z různých materiálů. Některá stačí postavit na zem, jiná jsou konstruována jako zápichy, další je třeba zabudovat do podlahy terasy či do schodů.

Na zahradě světla jako ve dne

Když máte dostatečně osvětlenou terasu, přejděte do zahrady. Máte-li zahradní pěšiny, bazén či altán, byla by škoda je neosvětlit. Podél cestiček se skvěle hodí zemní zápustná svítidla či zápichy, stejná svítidla můžete umístit i k příjezdové cestě nebo chodníku k domu. Osvětlení bazénu můžete nechat na zabudovaných svítidlech, některá mohou být v zemi kolem bazénu, další zase přímo ve vodě, aby osvětlovala samotný bazén.

Posezení s pergolou či altánem si zaslouží závěsné nebo nástěnné svítidlo, velmi dobře vypadají stolní lampy, které vytváří velmi příjemnou atmosféru. Díky venkovnímu osvětlení si vytvoříte pohodové prostředí při posezení s přáteli, rodinou nebo jen tak u kávy. Díky osvětlení můžete venku strávit také mnohem delší čas, kdo by chtěl sedět venku potmě? Pro výběr kvalitních a stylových venkovních svítidel navštivte internetový obchod Aulix s širokým sortimentem různých svítidel. Budete-li chtít svítidla vidět naživo, navštivte světelné studio Aulix, kde naleznete spoustu vystavených modelů svítidel.