Objevte novou plastovou střešní krytinu MODERNA

Keramické a betonové tašky zná už každý, ale co plastové? Plastová střešní krytina je pro mnohé neznámou, ale má přitom tolik výhod, že je vhodné se s ní seznámit. Jedná se o krytiny, které jsou vyrobené z polyoefinů, tedy ze stejného materiálu, jako například díly na automobily nebo nábytkářské plastové díly. Materiál byl upraven tak, aby byly tyto krytiny odolné vůči slunci, nárazům, teplotním změnám a ztrátě barvy. Plastové krytiny jsou velmi lehké, jsou cenově výhodné a snadno se instalují. Skvělou volbou je moderní střešní krytina MODERNA.

Plastová krytina EUREKO MODERNA

Plastová krytina EUREKO MODERNA je vysoce technologicky propracovaný výrobek, který má velmi jednoduchou montáž. Můžete ji snadno namontovat na latě i na plné bednění. Tato krytina disponuje drážkami proti vzlínání vody, takže ji můžete použít i na střechy, které mají až 20° sklon. Skvěle se hodí na novostavby a moderní typy domů. K aplikaci nepotřebujete žádné speciální vybavení, každý taška se přibije 2 hřebíky. Samozřejmostí je velmi dlouhá životnost podložená 30 let dlouhou zárukou.

Oceníte také vzhled této krytiny, vypadá velmi vzhledně a vaše nemovitost s ní bude o poznání atraktivnější. Pro tuto krytinu byl vyvinut i speciální typ hřebenáče se stavitelným úhlem. Základní šablona EUREKO MODERNA má rozměr 30 x 33 cm, její tloušťka je 18 mm a spotřebujete jich 17 ks na m2. Zajímá vás více informací a chtěli byste shlédnout hotové realizace? Navštivte přímo webové stránky prodejce, kterým je firma Drdlík. Na jejím webu Sindel-stresni.cz můžete načerpat inspiraci a následně budete zajisté vědět, že tato krytina je ta pravá. Nejedná se o jediný druh plastové krytiny, shédnout můžete také plastové střešní krytiny Šindel DDS II a krytinu Green. Plastové krytiny skvěle imitují ostatní krytiny a pro střechu jsou vždy dobrou volbou.