Návrh interiéru jedině od profesionála

Profesionální návrhy interiérů je služba poměrně dosti mladá, ale nachází si stále více zájemců. Své služby nabízejí profesionální bytový designéři.

Proč oslovit bytového designéra?

Díky svým zkušenostem využijí skrytý potenciál daného prostoru, který běžné oko nevidí.Své návrhy co nejvíce uzpůsobí požadavkům a přáním svých klientů. Pomáhají šetřit čas, ale i finanční prostředky. Navrhnou takové vybavení bytu, které je nejen pěkné a moderní, ale také velmi dobře plní své funkce a využít jej můžete po velmi dlouho dobu. Poradí si i s atypickým prostorem, který je asymetrický, může být v podkroví, kde se nachází velké množství zkosených stěn, malý, úzký, s výklenky či sloupky.

Jak si vybrat toho správného bytového designéra?

Každý bytový designér nabízí trochu jiný styl práce, má svůj osobitý rukopis. Při jeho výběru by vám tedy měl konkrétní styl vyhovovat. Každý designér také používá jiný styl návrhů, někdo je kreslí v ruce, někdo využívá počítačovou techniku a grafické programy. Záleží na tom, čemu dáváte přednost vy osobně. Důležité je, abyste pochopili, jak bude vypadat výsledný efekt a návrh vašich představ.

Na koho se obrátit?

Designérů a designérských studií je celá řada. Mezi ty zkušené patří pwinterier.cz. Tato profesionální skupina bytových designérů má za sebou již celou řadu realizací, díky kterým získala velmi cenné zkušenosti Nahrává jim i fakt, že své služby v oboru nabízejí již poměrně dlouho dobu. Návrhy realizují jak v novostavbách tak i při rekonstrukcích. Své služby nabízejí nejen pro rekonstrukce týkající se bydlení, ale i pro kancelářské a další nebytové a komerční prostory. Jejich prioritou je vysoká kvalita a originalita, jíž ještě podtrhne sortiment zboží dobře volených renomovaných českých i zahraničních značek.