Nábytkové úchytky jako praktické i designové doplňky každé místnosti

Některé doplňky v bytě mají nejen estetickou, ale také praktickou funkci. Mezi takové patří i nábytkové úchytky. Bez těchto šikovných pomocníků bychom leckterou skříňku nebo zásuvku otevírali jen velmi těžko. Ač se jedná o zdánlivé drobnosti, přesto mohou úchytky pozvednout celkový dojem v každé místnosti.

Na co se zaměřit při výběru?

Pokud nejsou úchytky součástí nábytku a máte-li možnost jejich výběru, volte takové kousky, které budou ladit jak s nábytkem, tak i s celkovým vzhledem a stylem konkrétní místnosti. Nábytkové úchytky oživí každý interiér a vy vůbec nemusíte zatěžovat svoji peněženku, neboť jejich cena není vysoká. Chcete-li tedy udělat pouze drobné změny, vyměňte staré nábytkové úchytky za nové. Díky širokému výběru různých tvarů i materiálů naleznete takové, které budou ladit do obývacího i dětského pokoje, do ložnice, pracovny, kuchyně a dokonce i koupelny. V případě, že jsou součástí vaší domácnosti malé děti, volte takové kousky, které nemají zbytečně hrany. Záleží nejen na vzhledu, ale i na materiálu. Do minimalistické domácnosti jsou vhodnou volbou nábytkové úchytky kovové. Volit můžete z různých povrchových úprav. Do klasického či vesnického stylu si pořiďte úchytky vyrobené ze dřeva. Pro dětský pokoj jsou vhodnou volbou úchytky plastové nebo z pryže. Pro kuchyni a koupelnu sáhněte do nabídky úchytek spíše hladkých, snadněji se udržují v čistotě. Také jsou lepší volbou materiály, které odolávají vlhkosti a dalším extrémním podmínkám.

Na koho se obrátit?

Široký výběr nabízí e-shop ankahb.cz. Vybrat si zde můžete nábytkové úchytky kovové, dřevěné, plastové, kožené nebo na sklo. Portfolio rozšiřují knopky, mušle, věšáky, věšákové lišty, nábytkové nohy, kliky, kování, dekorativní prvky a další. Kompletní nabídku naleznete na stránkách e-shopu.