Levné ubytování v Praze

Chystáte se do Prahy na nákupy, za kulturou, obchodně či prostě jen tak? Pořádáte školní výlet pro své studenty? Ať už je důvod vaší návštěvy krásné Prahy jakýkoliv, rozhodně budete stát před těžkým úkolem. Sehnat levné ubytování a současně, aby bylo na úrovni, se zdá jako nereálný úkol.

Za obchodem nebo za romantikou

Hotel Praha 5, který vás finančně nezruinuje a zároveň nabídne komfortní ubytování, kde si odpočinete po romantické procházce v zimní Praze nebo kulturní události, na kterou máte lístky už několik měsíců, hledejte pod názvem Akat.

Pokoje můžete vybírat z několika typů. Od levných, zvaných Economy, které vás překvapí nízkou cenou, až po pokoje, které uspokojí poptávku náročných hostů. Záleží jen na vás, který typ pokoje preferujete vy a jak hodně je pro vás důležité vaše pohodlí.

Na výlet se studenty nebo kamarády

Na ubytování pro větší skupiny je ideální hostel v Praze 5, který poskytuje více lůžkové pokoje pro větší skupiny za bezkonkurenční ceny. Výlet do Prahy se tak se stane ještě více příjemným zážitkem.

Výhody ubytování

Obrovskou výhodou ubytování Akat je malá vzdálenost od centra, navzdory tomu si drží nízké ceny. Penzion se nachází u Smíchovského nádraží, ze kterého jede do každého kouta Prahy linka MHD. V centru jste během krátké chvíle metrem.

Ať už jste pár, větší skupina, rodina nebo cestujete zcela sami, tím pravým ubytováním pro každého je penzion Akat.

O hladu nezůstanete

Kromě širokého výběru pokojů a apartmánů je součástí Akatu útulná restaurace s venkovní zahrádkou. V restauraci máte možnost si skvěle pochutnat na dobrém jídle a to včetně snídaně, která se podává formou bufetu nebo jen posedět u kávy.

S využitím polopenze vám odpadne starost o stravování a vy se můžete naplno věnovat zábavě nebo povinnostem, které vás do Prahy přivedli.