Lehký dortík v malé formičce, znáte cupcake?

Cupcakes nejsou ve světě moderní gastronomie úplnou novinkou, ale na rozdíl od muffin, vynikají lahodnými ušlehanými krémy na vršku a nejsou tedy tak suché. Jsou to malé dortíčky, do kterých má každý chuť se zakousnout.

Výhody cupcakes

Když si je pečete sami, přesně víte porce. Díky tomu si lehce vypočítáte, kolik jich potřebujete. Velké dorty většinou z oslav zbývají a co potom s nimi? Kdo zrovna neholduje pečení, může si je taktéž objednat. Odpadá vám starost s estetikou, která je u cupcakes velmi důležitá. Krém nebude vypadat dobře, když se na dortíku rozteče. I z toho důvodu si zakupte stylové cupcakes, které vás nezklamou.

Sázka na jistotu pro děti

Kypré těsto a nadýchaný krém se někomu jen tak nepovede, chce to praxi. Vyzkoušejte lahodné cupcakes se zajíčky – jsou originální a mascarpone s bílou čokoládou delikátní. Tyto cupcakes se doslova rozplývají na jazyku. Neopomenout se nesmí ani přízdoba. A jak by mohla být jinak zvolená, než právě čokoládoví zajíčci? Jsou rozkošní a takové ztvárnění se bude líbit hlavně dětem.

Cupcakes jsou čerstvě nachlazené, tudíž jejich vzhled vydrží perfektní i při převozu. Není se čeho obávat. Dalším hitem jsou pak i dortové nanuky popcake trio, které nejsou mražené a opět u nich odhadnete, kolik jich vzít. Piškotové těsto v této podobě nikdy neomrzí…

A co pro sebe?

Dárková služba Frutiko vám doručí i spoustu dalších produktů. Jedná se např. o luxusní dárkové balení jahod v čokoládě společně s růžemi a šampaňským. Sadu si vychutnáte se svým milým protějškem někde o samotě a dostanete se tak do skvělé nálady. Čokoláda uvolní hormony štěstí a šampaňské rozváže jazyk. Užijte si nerušenou zábavu, povídejte si a hýčkejte jeden druhého. V dnešní době je potřeba vypnout a ne se jen stresovat. Jahody, šampaňské a růže jsou neotřelou kombinací.