Kvalitní a stylové potahové látky na řadu vybavení

Výběr potahové látky na sedačku, křeslo či židli není úplně snadný a liší se zejména v tom, jaký účel má splnit, tzn. jeho vytíženost. Od každé látky se dají také očekávat jiné vlastnosti, hlavně co se týče kvality. U potahových látek se jedná o hodnotu Martindale, která je v našem případě opravdu hodně vysoká. Když vezmete v potaz, že se toto číslo pohybuje normálně kolem 20 000 – 45 000 cyklů, my nabízíme i kolem 60 000 cyklů.

Chlouba je na místě

Levný bytový textil se může tedy pochlubit látkami s vysokou odolností proti otěru. Díky tomu vámi zvolený materiál vypadá i po mnoha užitích stále stejně. Zářivá barva a jas dodá vaší domácnosti na atraktivitě. Všestranné užití a moderní vzhled vlastní tkanina se složením PES. Je měkká, příjemná na omak, přesto silná. Pokud je i vzorovaná, nejsou na ní vidět nečistoty a skvrny, což je výhodou. Pro rodiny s dětmi nebo zvířecími mazlíčky je ideální variantou. Co třeba žinylková tkanina? Dá se použít v běžné domácnosti, nevadí jí praní ani žehlení. Vyniká krásným designem a je extra poddajná. S takovou látkou bude radost odpočívat na gauči, nemyslíte? Pro milovníky retro designu se tu najde látka z plyše, která se hodí na starožitný, ale i klasický nábytek. Pro nenáročné zákazníky je vhodný žakár. Můžete z něj současně ušít závěsy a váš interiér bude dokonale vzorově sladěn. Možností je celá řada a stačí si jen ujasnit, co vlastně hledáte.

Potahové látky jsou zajímavé a lze je měnit

Nejsou zase tak drahou alternativou jako je třeba kůže, proto zákazníkovi umožňují mít třeba každý rok jiný vzor. Z pestré škály tak vybírejte kvalitní potahové látky, molitanové pěny, látky outdoor i jiný čalounický materiál. Příznivé ceny umožňují nákup všem zákazníkům bez rozdílu. Pokud tedy potřebujete něco opravit nebo zvolit jiný dekor, jste u nás správně.