Koberec jako dekorace? Pořiďte si ten orientální!

Přemýšlíte, že si do svého interiéru pořídíte nějaký moderní kousek, který by však také plnit praktickou funkci? Lidé už dnes moc koberce nekupují, moderní a praktické jsou plovoucí podlahy, které jednoduše vytřete, všechna smítka jsou pryč během několika vteřin. Úklid je určitě v tomto ohledu jednodušší. Občas můžete v obývacím pokoji nebo ložnici vidět kusové koberce, které doladí interiér a jsou také moderní.

Koberec s nádechem Orientu

Koberce mohou být různé, někteří sáhnou po plyšových kobercích, kobercích s dlouhým vlasem nebo také orientální koberce. Nevíte však, kam se obrátit pro koberec s nádechem Orientu? Ty bývají vždy precizně vyvedené, krásné, s nádhernými motivy. To všechno nyní můžete mít i doma, pokud zvolíte správnou firmu. Tou je Buchara. Jde o firmu, která na českém trhu působí již spoustu let, od roku 1994. Díky dlouholetému působení získali cenné zkušenosti, které následně přetavili do prodeje a také výroby orientálních koberců. Jejich portfolio je opravdu široké, vybere si tak úplně každý.

V nabídce můžete najít klasické orientální kusové koberce, moderní koberce, hedvábné koberce, běhouny, tkané koberce, vlněné koberce, koberce s vysokým vlasem nebo třeba také perský koberec. Pokud si z široké nabídky přesto nevyberete nebo máte přesné požadavky, jak by měl váš koberec vypadat, pak si jej můžete nechat zhotovit na zakázku. Kromě výroby a prodeje může firma pomoci s opravou nebo čištěním koberců.

Z nabídky si můžete vybírat íránské koberce jako Faraghan, Mahal, Tabriz, Nain a mnohé další, turecké koberce jako Milas, Ushak, Kelim a další. Afghánské koberce jako Kazak, Shirvan, Kelim, Turkmen, Mauri a další. Pákistánské koberce jako Jaldar, Sotry, Lahore a další. Vyberete si tak takový koberec, který se bude hodit i do vašeho interiéru.