Kde jít na nákup oblečení? Zkuste internet!

Také si rádi občas „zanakupujete“? Jen tak, nemusíte si kupovat nic cíleně, prostě a jednoduše si pořídíte nějaký hezký kousek. Možná novou halenku? Nebo nové kalhoty, o kterých sníte už pár měsíců, ale zatím jste nenarazily na takové, které by vám padly do oka? Možná budete mít víc štěstí při nakupování na internetu. Ten ostatně skrývá daleko víc prostoru, než běžné kamenné obchody.

Nákupy, které vás budou bavit

„V běžných obchodech jsem si často nevybrala. Buď se mi oblečení nelíbilo, nebo bylo divně střižené. A navíc, když už se mi líbilo nějaké tričko, koupila jsem si jej, vídala jsem v něm spoustu dalších lidí. A mám ráda originalitu, takže to nebylo zrovna povzbuzující. Už jsem přemýšlela, že budu oblečení šít na sebe sama“ popisuje trable s nakupováním Ivana. „Navíc, fronty u pokladny, plné kabinky a na zkoušení si můžete vzít jen tři kousky, takže chodit pořád tam a zpátky, svlékat se, oblékat se a to pořád dokola. Nic pro mě“ vysvětluje.

„Při brouzdání na internetu jsem narazila na levné dámské oblečení. Říkala jsem si, proč ne, vždyť co můžu ztratit. Večer na gauči jsem trávila na internetu a hledala oblečení, které by se mi líbilo. A narazila jsem na Bavlissimo, kde jsem si prošla jejich nabídku. Zalíbila se mi a hned jsem si na zkoušku objednala klasické džíny, kterých podle mě není nikdy dost a také koženou bundičku. Přeci to můžu vrátit do 14 dní, když mi to nebude sedět“ krčí rameny Ivana.

„Vracet jsem nic nemusela. Ze sekce dámské kožené bundy jsem si objednala ještě jednou a k tomu přidala tričko. Celkový outfit tak skvěle ladil. Už teď vím, že budu mít chuť zase nakupovat, zamířím jedině sem – na Bavlissimo. Moderní a jednoduché kousky, které nestojí majlant. Už jsem o tomto obchodu říkala i sestře, která plánuje, že si něco objedná“ uzavírá s úsměvem Ivana.