Jaká bude nová podlaha ve vašem interiéru?

Rozhodujete se pro novou podlahu ve vašem interiéru? Není to zrovna lehké rozhodování, protože vybíráte prvek, který s vámi bude možná i desítky let. Výběr byste rozhodně neměli brát lehkovážně nebo si podlahu vybírat jen podle vzhledu či ceny. Je třeba zvážit celou řadu faktorů, od materiálů až po vlastnosti podlahy. Představíme si 2 možnosti, které jsou velmi žádané.

Dřevěné parkety

Dřevo je na podlaze vždy známkou luxusu. Když máte v interiéru dřevěné parkety, hned vypadá více na úrovni. Parkety velmi dlouho vydrží a hodí se skvěle jak do starších, tak i do novějších objektů. Velkým přínosem je skutečnost, že jde o přírodní materiál a přírodní materiály se naplno vrací do módy. Nevýhodou dřeva je jen to, že potřebuje tu správnou údržbu, aby vám dlouho vydrželo v původním stavu. Pokud vás vždy dřevěné parkety lákaly a zajímá vás, jaké máte možnosti, klikněte zde.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy dnes velmi často nahrazují dřevěné parkety. Čím je to způsobeno? Především tím, že je dokáží dokonale imitovat a přitom mají lepší vlastnosti. Laminátové podlahy jsou skvělou volbou pro moderní interiéry. Můžete je vybírat ve stejné barvě jako parkety nebo si vybrat z velkého množství různých barev a vzorů. Velkou výsadou laminátové podlahy je její odolnost, je odolná vůči nárazům, poškrábání i opotřebení. Velmi snadno se udržuje a také se velmi rychle skládá. Pokud na podlahu spěcháte, realizace laminátové podlahy je opravdu rychlá. V případě laminátu nikdy nekoukejte na cenu, ale na kvalitu. Přečtěte si více a možná zjistíte, že právě tato podlaha je pro vás ta pravá.