Domníváte se, že máte zánět pochvy? Použijte tyto vaginální přípravky

Bakteriální vaginóza je stav způsobený změnami množství určitých druhů bakterií ve vaší pochvě. Jedná se o běžné onemocnění, které může dostat každá žena. Zánět pochvy lze snadno léčit, ale pokud se tak neděje, může zvýšit riziko pohlavně přenosných infekcí a způsobit problémy během těhotenství.

Jak poznáte, zda máte bakteriální nebo kvasinkovou infekci?

Obě infekce doprovází vaginální výtok a příznaky jsou dosti podobné. U bakteriální vaginózy je výtok spíše bílý nebo našedlý a dost často páchne po rybině. Výtok kvasinkové infekce vypadá spíše jako tvaroh, který se drobí.

Jak se léčit?

Není se čeho obávat, jelikož se na trhu objevily zcela jedinečné preparáty, které si s infekcí hravě poradí. Vděk si zaslouží přípravek GYNELLA® Silver Caps, který zase vše napraví a uvede do pořádku. Antimikrobiální strukturu si chválí řada žen a jistě si tento produkt oblíbíte i vy. K úlevě dochází velmi brzo. Vaginální tablety účinkují prakticky okamžitě.

Další možností je i pěnivé složení krému, jenž vám rovněž pomůže. Záleží na vás, čemu dáte přednost. GYNELLA® Silver Foam je vynikající vaginální pěna. Když nevíte, kde přesně je příčina, vsaďte na jistotu. Účinkuje na bakteriální i kvasinkové infekce, dokonce i viry. Jeho širokospektré účinky jsou bezkonkurenční.

V neposlední řadě můžete vyzkoušet také domácí recepturu ve formě kokosového oleje nebo oleje z čajovníku. Nezapomeňte také do stravy zařadit probiotika a jogurty s živou kulturou a naopak omezit přísun cukru. Cukr je pro kvasinky podhoubí, ze kterého se pomnoží.

Důležitá je také správná hygiena intimních partií, nosit prodyšné spodní prádlo a sundavat včas mokré plavky. Kvasinky milují, když je někde teplo a vlhko. To je pro ně doslova ráj. Dnes už jste chytřejší a víte, které přípravky použít.