Dodejte vaší zahradě soukromí

Chcete si užít párty s grilováním se svou rodinou nebo přáteli a vadí vám zvědavé pohledy kolemjdoucích? Pořádat zahradní párty v zimě není sice tak časté jako v letních měsících, ale postupně si zimní grilovačky v zasněžené zahradě získávají oblibu i u nás. Se solárními lampami, které i hřejí a běžně zakoupíte v obchodech, si můžete párty užít. Ovšem zvědavým pohledům se stejně nevyhnete. Soukromí je důležité pro celou vaši rodinu. Ploty, které vám soukromí zajistí jsou cenově nákladné. Dá se zajistit soukromí zahrady za nižší cenu? Snadným řešením je stínící tkanina. Ty mají až 90% schopnost zastínění a na amstor.cz je naleznete za velmi nízké ceny.

Vydrží tkanina i v zimě?

Stínící tkanina se vyrábí z materiálů, které odolávají povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost. Pomocí pevných ok zajistíte stínící sítě ke svému plotu. Síť drží pevně a vydrží i velkém větru. Mráz ani vytrvalý déšť nemají vliv na její stínící schopnosti. Instalace je velmi jednoduchá a zvládne ji téměř každý.

Bude sedět na váš plot?

Na amstor.cz naleznete výběr stínících tkanin v různých velikostech. Výška vašeho plotu tak není problém. Stínící tkaniny se prodávají na metry, nikoliv kusy, proto si můžete zakoupit počet metrů podle délky vašeho plotu a nemusíte platit nic navíc.

Kde ještě můžete stínící tkaninu využít?

Kromě zastínění vaší zahrady, můžete tkaninu využít také k zastínění samotné terasy nebo pergoly. Uzavřením prostoru v zimě nebo v létě později večer, udržíte teplo a v horku zajistíte stín proti slunci. Pokud na zahradě něco pěstujete, pravděpodobně vlastníte také skleník. K jeho zastínění můžete využít stínící tkaninu. Dalším jejím využitím je ochrana dětských pískovišť.

Při stavebních pracích na budovách, hrozí často úraz. Lešení kolem budovy bývá vysoké a pracovníkovi snadno něco spadne dolů. Stínící tkaninou můžete riziko úrazu minimalizovat.