Chcete si užívat domácí masáž? Pořiďte si masážní relaxační křeslo

Že masáže jsou příjemná věc, to si určitě vyzkoušel alespoň jednou každý z nás. Kromě toho, nabízejí našemu tělu celou řadu zdravotních benefitů. Zmírňují bolesti nejen zad, pomáhají odstraňovat svalovou ztuhlost, navozují příjemný stav mysli, odstraňují stres a úzkost a dokonce vyrovnávají hormonální nerovnováhu. Také pomáhají z těla odplavovat škodlivé toxiny a dokonale rozproudí naši krev. Ne každý však má dostatek času nebo možností si masáže užívat pravidelně. Možným řešením by mohlo být pořídit si domů masážní relaxační křeslo.

Jaké výhody nabízí masážní relaxační křeslo?

Nabídka masážních křesel je dosti široká. Pokud zavítáte na web rskresla.cz, naleznete zde modely, které nabízejí řadu výhod. Nabídka zahrnuje moderní elektrická křesla, která poskytují thajské protahovací techniky, postupy čínské masáže, relaxační a regenerační módy nebo masáže 2D, 3D a 4D. Nejste-li si jisti, zda pro vás bude masážní křeslo přínosem, můžete si jej na týden zapůjčit domů. Máte tak jedinečnou příležitost si křeslo vyzkoušet. Během této doby byste měli přínosy masáže zaznamenat. Objednáte-li si následně křeslo, cena zápůjčky bude od té celkové odečtená. Křeslo vám doručí domů a také zajistí jeho instalaci. Vy si tak můžete kdykoli v pohodlí domova užívat hluboké uvolnění, techniky zaměřené na šíji a ramena nebo pas a boky. Příjemná je jemná a šetrná masáž, která vede k uvolnění ztuhlého těla a mysli. Zvolit si můžete masáž thajskou nebo čínskou, 2D, 3D nebo 4D. Velkou výhodou je i polohovatelnost křesla.

Tip pro vás

Stále ještě váháte? Možná vás bude inspirovat tento tip. V nabídce společnosti RS Royal naleznete Luxusní masážní křeslo 4D RS 8900/M. To nabízí plošnou lymfatickou masáž na ruce a nohy, vzduchovou masáž chodidel a rotující válečky na chodidla, vzduchovou masáž zaměřenou na nohy, hýždě, bedra, ruce a ramena nebo masáž akupunkturních bodů. Součástí křesla je 4D mechanismus, 12 automatických masážních programů, 8 masážních válců na masážní hlavici zad, připojený ovladač ve formě tabletu nebo samostatná masážní hlavice určená pro lýtka.