Bezpečný domov nade vše

Domov je jednou z nejcennějších věcí, kterou máme, proto si jej také chceme co nejlépe chránit před nepřízní okolí i osudu. Ať už před zloději či před živly, vyplatí se mít svůj domov dobře pojištěný. Nové pojištění majetku Bezpečný domov PLUS myslí na všechna rizika, která mohou váš domov postihnout, a v případě potřeby vám pomůže jejich dopady co nejvíce minimalizovat.

Pojištění majetku v sobě ukrývá pojištění nemovitosti, které kryje škody na majetku jako takové, a pojištění domácnosti, tedy vybavení a cenností, které doma máte.

V jednoduchosti je krása

Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti, byl sofistikovaně navržen tak, aby vás ochránil před rizikem podpojištění i složitého oceňování majetku – jediné, co musíte znát, jsou m2 obytné plochy vaší nemovitosti nebo domácnosti. Pojistit tímto způsobem můžete nejen domácnost, dům či byt, ale také svou kancelář či ordinaci. O kvalitě a výjimečnosti tohoto produktu svědčí nejen ocenění od samotných klientů, ale také od nezávislých finančních serverů.

Bezpečný domov PLUS přináší spoustu výhod. Jednou z mnoha je skutečnost, že kromě pojištění rodinného domu, bytu či domácnosti k němu navíc zdarma získáte i pojištění občanské odpovědnosti, s jedinečnou možností připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně či skotu. Získáte tak vlastně dvě pojištění v jednom.

Nemovitosti, které lze Bezpečným domovem PLUS pojistit:

  • Rodinný dům či rekreační stavba
  • Byt v osobním vlastnictví
  • Nemovitost ve stavbě
  • Domácnost (trvale obydlená i rekreační)

Produkt lze ale sjednat i pro budovy s podnikatelskou činností do ½ obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, garáže, stodoly, bazény či vířivé vany.

Univerzálnost

Další výhodou je široké spektrum základních i katastrofických rizik. Majetkové pojištění Bezpečný domov PLUS se vztahuje například na v dnešní době tak časté povodně a záplavy, ale také na krupobití, vichřici i požár, dále na rozbití skla z jakékoli příčiny, škody způsobené zvěří, zkrat na elektromotorech, odcizení stavebních součástí či pojištění elektroniky (bez limitu). Vítanou pomocí může být v případě nouze i nonstop asistenční služba a zajištění náhradního ubytování.

Obáváte se dlouhého čekání v pojišťovně? Nemusíte. Pojišťovna ERGO nabízí možnost pojistit si svůj dům online, sjednání majetkového pojištění vám tak zabere jen několik málo minut. Pokud vás pojištění Bezpečný domov PLUS zaujalo, není nic snazšího, než si nezávazně spočítat svou kalkulaci pomocí online kalkulačky. Snadno a rychle se tak dozvíte, že Bezpečný domov PLUS si může dovolit opravdu každý.